396680-2025 - Mededinging
Nederland – Kantoorbenodigdheden – Kantoorartikelen en blanco papier
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Kantoorartikelen en blanco papier
Beschrijving: Kantoorartikelen en blanco papier. Het betreft een basisassortiment met 45 artikelen en een afgebakend restassortiment. Bestellingen lopen via een punch out catalogus in het financiële systeem SAP Ariba.
Interne identificatiecode: 221909103
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000