396827-2025 - Resultaat
België – Wassen van ramen – GROEPSAANKOOP REINIGEN BEGLAZING
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: GROEPSAANKOOP REINIGEN BEGLAZING
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst, met één opdrachtnemer per perceel, voor reinigen van beglazing waaronder gevelglas binnenzijde, gevelglas buitenzijde, separatieglas, gesloten omlijstingen, raamkozijnen, venstertabletten, dorpels, dakkoepels/lichtstraten, lampen, licht doorlatende structuren/overkappingen in pvc, plexiglas of glas max. 4 m hoogte, zonnepanelen, etc.. voor een periode van maximaal 48 maanden, bij de besturen die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK en deelnemen aan deze groepsaankoop (zie bijlage C). Enkel geïnteresseerde besturen kunnen toetreden tot de gegunde groepsaankoop. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. In bijlage B (inventaris) zijn de vermoedelijke hoeveelheden van de geïnteresseerde besturen opgenomen. De opdracht is opgedeeld in volgende drie percelen: - Perceel 1: “Reinigen beglazing Cluster Arendonk – Baarle-Hertog – Beerse – Hoogstraten – Kasterlee – Lille – Merksplas - Oud-Turnhout – Ravels – Retie – Rijkevorsel – Turnhout – Vosselaar” - Perceel 2 “Reinigen beglazing Cluster Heist-op-den-Berg – Herselt – Hulshout – Nijlen – Olen – Vorselaar” - Perceel 3: “Reinigen beglazing Cluster Balen – Dessel – Geel – Grobbendonk – Herentals – Herenthout – Laakdal – Meerhout – Mol – Westerlo”
Interne identificatiecode: 2024/13/EG
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/13/EG - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2024/13/EG - 2
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2024/13/EG - 3
Interne identificatiecode: 3