Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren van metaalwaren en tuingereedschap
Referentienummer: Leuven-AKD-2022/068-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 44316000 IJzerwaren
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van metaalwaren en tuingereedschap en omvat de volgende percelen:
- perceel 1: metaalwaren;
- perceel 2: tuingereedschap.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
metaalwaren
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 42674000 Delen en toebehoren voor gereedschapswerktuigen voor metaalbewerking, 44511000 Handgereedschap, 42670000 Delen en toebehoren van gereedschapswerktuigen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
tuingereedschap
Perceel nr.: 2
Aanvullende CPV-code(s) 42674000 Delen en toebehoren voor gereedschapswerktuigen voor metaalbewerking, 44511000 Handgereedschap, 16160000 Diverse tuingereedschappen