2. Procedure
Procedure
Titel: Sociaal beheer opvang Oekraïense ontheemden
Beschrijving: De gemeente Heemstede heeft als doel een overeenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de opdracht van sociaal beheer opvang Oekraïense ontheemden. De functionele inkoopbehoefte betreft diensten van een opdrachtnemer die gespecialiseerd is in ‘sociaal beheer’ waaronder de volgende kerntaken worden verstaan: • Gastheer/Gastvrouwschap; o Eerste aanspreekpunt voor bewoners, omwonenden en externe partijen o Toezicht op locatie o Kleine dagelijkse facilitaire zaken • Het actief betrekken van lokaal aanbod (activiteiten en diensten) en deze koppelen aan de bewoners van de GOO en POO; • Het betrekken van initiatieven van vrijwilligers. De omvang van de opdracht betreft momenteel in totaal 101 Oekraïense ontheemden (peildatum januari 2024). Hiervan verblijven 88 personen in de gemeentelijke opvang (GOO).
Interne identificatiecode: PRJ-2300254
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding. Gunning vindt plaats aan de inschrijver die niet is uitgesloten en de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs/kwaliteit heeft ingediend. De gunning op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding is uitgewerkt in gunningscriteria Prijs (40%) en Kwaliteit (60%). Beste Prijs Kwaliteit Verhouding (BPKV)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: sociaal beheer opvang Oekraïense ontheemden
Beschrijving: De functionele inkoopbehoefte betreft diensten van een opdrachtnemer die gespecialiseerd is in ‘sociaal beheer’ waaronder de volgende kerntaken worden verstaan: Gastheer/Gastvrouwschap; Eerste aanspreekpunt voor bewoners, omwonenden en externe partijen Toezicht op locatie Kleine dagelijkse facilitaire zaken Het actief betrekken van lokaal aanbod (activiteiten en diensten) en deze koppelen aan de bewoners van de GOO en POO; Het betrekken van initiatieven van vrijwilligers. 101 Oekraïense ontheemden (peildatum januari 2024). Hiervan verblijven 88 personen in de gemeentelijke opvang (GOO).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengopties