397439-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Actualisatie en Validatie handboek marktwaardering
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
II.1.4.
Korte beschrijving
Validatie en actualisatie Handboek marktwaardering.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
perceel 1 validatie handboek
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
400.000
perceel 2 actualisatie van het handboek marktwaardering
Perceel nr.: 2
500.000