See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: EA voor Uitzendkrachten en Surveillanten
Beschrijving: Zie Mercell T92392
Interne identificatiecode: T92392
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000