397613-2023 - ResultaatNederland-Burgum: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Applicatie(s) Sociaal Domein
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbestedende dienst wenst applicatie(s) voor het Sociaal Domein aan te schaffen. Het gaat hierbij om een zo integraal mogelijke oplossing.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€2.400.000