39772-2025 - Resultaat
België – Drukkerij- en aanverwante diensten – Concessie Studiemateriaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Concessie Studiemateriaal
Beschrijving: Concessie Studiemateriaal
Interne identificatiecode: AHS/2023/035bis
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AHS/2023/035bis - 1
Interne identificatiecode: 1