397727-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening voor spoorwegenbouwtechniek – ERTMS - Onderzoek ERTMS-readiness Goederenmaterieel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ERTMS - Onderzoek ERTMS-readiness Goederenmaterieel
Beschrijving: De opdracht ziet op het uitvoeren van een meerjarige, datagedreven prognosestudie naar de ontwikkeling en beschikbaarheid van ERTMS baseline 3 of hoger goederenlocomotieven in Nederland. De opdracht omvat een initiële analyse en jaarlijkse actualisaties gedurende de looptijd van de raamovereenkomst, inclusief rapportages, onderliggende data, aannames en methodiek. Zie leidraad
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71311230 Dienstverlening voor spoorwegenbouwtechniek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1