397959-2025 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiligingsdiensten opvang
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten opvang
Beschrijving: De gemeente wil één partij contracteren voor de beveiliging van locaties voor opvang (Oekraïners) Het betreft beveiliging van locaties voor opvang Oekraïners, waarbij er zowel voor het gebouw aan de Hoogeveenseweg als de 2 gebouwen aan de Reggersweg 2 beveiligers 10 uur per dag (22:00 – 08:00 uur), 7 dagen per week ingezet worden. Indien zich een situatie voordoet waarbij het gewenst is om ook tussen 08:00 en 22:00 uur bewaking aanwezig te hebben, wordt opdrachtnemer geacht deze te leveren. Afhankelijk van de situatie/calamiteit kan het aantal beveiligers variëren. Het gaat om 3 gebouwen voor de periode tot 31 december 2027. Het is onzeker of dit eventueel nog verlengd moet worden voor 2 jaar. Er wordt in de overeenkomst wel een verlengingsoptie opgenomen van 2 maal 12 maanden. De locaties zijn de gebouwen van het voormalig ziekenhuis aan Hoogeveenseweg 38 en Reggersweg 1 in Meppel. De locatie aan de Hoogeveenseweg 38 biedt onder dak aan 210 vluchtelingen en de 2 gebouwen aan de Reggersweg 1 (incl. gebouw K) aan 335 vluchtelingen. Totaal worden er op de locatie 545 Oekraïners opgevangen.
Interne identificatiecode: AD25122
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De gemeente Meppel wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de beveiliging van opvanglocaties. Er is sprake van een aanbesteding in twee fases van sociale en andere specifieke diensten. Zie de aanbestedingstukken voor meer informatie. Beste prijs-kwaliteitverhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beveiliging opvang
Beschrijving: Beveiligingsdiensten opvang voor gemeente Meppel. Het betreft beveiliging van locaties voor opvang Oekraïners, waarbij er zowel voor het gebouw aan de Hoogeveenseweg als de 2 gebouwen aan de Reggersweg 2 beveiligers 10 uur per dag (22:00 – 08:00 uur), 7 dagen per week ingezet worden. Indien zich een situatie voordoet waarbij het gewenst is om ook tussen 08:00 en 22:00 uur bewaking aanwezig te hebben, wordt opdrachtnemer geacht deze te leveren. Afhankelijk van de situatie/calamiteit kan het aantal beveiligers variëren. Het gaat om 3 gebouwen voor de periode tot 31 december 2027. Het is onzeker of dit eventueel nog verlengd moet worden voor 2 jaar. Er wordt in de overeenkomst wel een verlengingsoptie opgenomen van 2 maal 12 maanden. De locaties zijn de gebouwen van het voormalig ziekenhuis aan Hoogeveenseweg 38 en Reggersweg 1 in Meppel. De locatie aan de Hoogeveenseweg 38 biedt onder dak aan 210 vluchtelingen en de 2 gebouwen aan de Reggersweg 1 (incl. gebouw K) aan 335 vluchtelingen. Totaal worden er op de locatie 545 Oekraïners opgevangen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties