398065-2025 - Mededinging
Nederland – Technische controle van gebouwen – Nulmeting Brandcompartimentering en vluchtwegen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Nulmeting Brandcompartimentering en vluchtwegen
Beschrijving: Gebleken is dat bij veel RUG-gebouwen niet voldoende inzichtelijk is waar de brandcompartimentering zich bevindt, met als gevolg dat er niet kan worden voldaan aan de zorgplicht omtrent deze brandwerende scheidingen. Er is reeds een lijst aanwezig met de gebouwen waar het om gaat. Het doel van deze aanbesteding is om, aan de hand van rapportages en tekeningen, inzichtelijk te maken hoe de brandcompartimentering en de bijbehorende vluchtwegen volgens de geldende wet- en regelgeving ingericht dienen te zijn. Vervolgens dienen de gebouwen te worden geïnspecteerd in hoeverre de feitelijke situatie overeenkomt met de wettelijke eisen.
Interne identificatiecode: RUG 0000 299 000877
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingswebsite
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631300 Technische controle van gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 71317000 Advies inzake beveiliging en risicobeheersing
5. Perceel
Perceel: LOT-0000