398297-2025 - Resultaat
België – Wegenonderhoud – Raamovereenkomst voor herstellingswerken aan rijwegen en voetpaden in elementverharding en het uitvoeren van structurele aanpassingen op het openbaar domein
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor herstellingswerken aan rijwegen en voetpaden in elementverharding en het uitvoeren van structurele aanpassingen op het openbaar domein
Beschrijving: De opdracht is opgedeeld in de volgende percelen: • Perceel 1: herstellingswerken aan rijwegen en voetpaden in elementverharding; • Perceel 2: uitvoeren van structurele aanpassingen op het openbaar domein: cluster Noord - districten Berendrecht-Zandvliet-Lillo, Ekeren, Deurne, Borsbeek en Merksem; • Perceel 3: uitvoeren van structurele aanpassingen op het openbaar domein: cluster Midden - district Antwerpen, inclusief de bovenlokale locaties waarvoor het college bevoegd is (ongeacht de geografische ligging ervan) en de lokale projecten met bovenlokale financiering; • Perceel 4: uitvoeren van structurele aanpassingen op het openbaar domein: cluster Zuid - districten Borgerhout, Berchem, Wilrijk en Hoboken.
Interne identificatiecode: GAC_2024_03318
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden, 45236000 Aanbrengen van verharding, 45233294 Plaatsen van wegsignalisatie, 45233300 Funderingswerkzaamheden voor (hoofd)wegen, straten en voetpaden, 45233142 Herstellen van wegen, 45233252 Wegdekwerkzaamheden voor straten, 45262210 Funderingswerkzaamheden, 45233253 Wegdekwerkzaamheden voor voetpaden, 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen, 45432112 Aanbrengen van bestrating, 45232450 Bouwwerkzaamheden voor afwatering
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03318 - 1
Beschrijving: Dit perceel betreft herstellingswerken aan rijwegen en voetpaden in elementverhardingen. De deelopdrachten die geplaatst worden verschillen sterk in omvang, gaande van plaatselijke herstellingen van beschadigingen (zoals verzakkingen of schade na nutswerken, particuliere bouwwerven of ongevallen) tot grotere herstellingen. De aanbestedende overheid vestigt er uitdrukkelijk de aandacht op dat de kleine werken een groot aandeel van de opdracht uitmaken en de inschrijver bijgevolg met een hiermee overeenstemmend rendement rekening dient te houden bij het calculeren van zijn offerte.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: GAC_2024_03318 - 2
Beschrijving: Uitvoeren van structurele aanpassingen op het openbaar domein: cluster Noord - districten Berendrecht-Zandvliet-Lillo, Ekeren, Deurne, Borsbeek en Merksem
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: GAC_2024_03318 - 3
Beschrijving: Uitvoeren van structurele aanpassingen op het openbaar domein: cluster Midden - district Antwerpen, inclusief de bovenlokale locaties waarvoor het college bevoegd is (ongeacht de geografische ligging ervan) en de lokale projecten met bovenlokale financiering
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: GAC_2024_03318 - 4
Beschrijving: Uitvoeren van structurele aanpassingen op het openbaar domein: cluster Zuid - districten Borgerhout, Berchem, Wilrijk en Hoboken
Interne identificatiecode: 4