See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren, plaatsen, onderhouden en exploiteren van publicitaire schuilhuisjes en borden periode 2026-2036
Beschrijving: Vernieuwen overeenkomst voor het leveren, plaatsen, onderhouden en exploiteren van schuilhuisjes en publicitaire borden periode 2026-2036
Interne identificatiecode: PPP06A-7281/6262/2025-5946
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44112100 Schuilhokjes
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: [VUL HIER DE BESCHRIJVING VAN DIT PERCEEL IN]
Interne identificatiecode: 2025-5946_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (De inschrijver dient een voorstel uit te werken voor een vergoeding schuilhuisjes en infoborden met e-commerce)