398592-2022 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Overige opbergmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
BZ ROVK Leveren braakwerende opbergmiddelen
Referentienummer: 201865003.001.045
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44619000 Overige opbergmiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze Aanbesteding is een niet-openbare procedure en bestond uit twee fases:
1. Selectiefase
2. Inschrijvingsfase
U werd als Potentiële Gegadigde uitgenodigd om zich aan te melden voor deelname aan de selectiefase van de Europese aanbesteding 'Levering van ‘Braakwerende Opbergmiddelen’.
Het doel van de Aanbesteding was het sluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier op het gebied van levering van braakwerende opbergmiddelen alsmede het ontwerpen, produceren en leveren van speciale producten i.r.t. braakwerende opbergmiddelen.
De intentie was om de Raamovereenkomst op 2 januari 2023 van kracht te laten worden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Binnen de scope van de Opdracht valt het volgende:
- Het ontwerpen, produceren en leveren van braakwerende opbergmiddelen op een vaste locatie in Nederland.
- Het ontwerpen, produceren en leveren van speciale producten i.r.t. braakwerende opbergmiddelen op een vaste locatie in Nederland.
Bij speciale producten valt te denken o.a. aan op maat gemaakte producten, afwijkend van de standaard. Bijvoorbeeld: kluizen t.b.v. het plaatsen van computerapparatuur of kluizen met een afwijkende indeling.