2. Procedure
Procedure
Titel: Implementatiemanager Goed Verhuurderschap - Cluster SO
Beschrijving: Waar ben jij van? Jij bent van eerlijke en goed verhuurderschap voor iedereen. Als implementatiemanager ben jij de aangewezen persoon om bestaande en nieuwe wetgeving met betrekking tot Huren en Verhuren in Rotterdam, met elkaar te verenigen en de hele gemeente hierin mee te nemen.
Interne identificatiecode: 6-D-29835-23
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000