398861-2025 - Resultaat
België – Bus- en autobusverhuur met chauffeur – Busvervoer voor Gemeente Grimbergen voor een looptijd van 4 jaar
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Busvervoer voor Gemeente Grimbergen voor een looptijd van 4 jaar
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst voor busvervoer voor de Gemeente Grimbergen. De raamovereenkomst heeft een looptijd van vier (4) jaar. Het betreft een opdracht met CPV-code: 60172000-4: bus- en autobusverhuur met chauffeur.
Interne identificatiecode: PPP06I-1241/5266/2025/1155
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Huur autocar met chauffeur: Dienst Vrije tijd - Sport, Week van de derde leeftijd, OCMW Grimbergen en Personeelsdienst
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst voor de huur van een autocar met chauffeur in het kader van verschillende evenementen van de gemeente.
Interne identificatiecode: 2025/1155/1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Huur autocar met chauffeur: Gemeentescholen - Zwemlessen
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst voor de huur van een autocar met chauffeur in het kader van de zwemlessen georganiseerd door de Grimbergse gemeentescholen.
Interne identificatiecode: 2025/1155/2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Huur autocar met chauffeur: Dienst Vrije tijd - Jeugd
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst voor de huur van een autocar met chauffeur in het kader van activiteiten georganiseerd door de Dienst Vrije Tijd - Jeugd (o.a. vervoer i.h.k.v. speelpleinwerking)
Interne identificatiecode: 2025/1155/3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Huur autocar met chauffeur: Gemeentescholen - Schoolreizen
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst met meerdere dienstverleners - niet alle voorwaarden gekend (mini-competitie) voor de huur van een autocar met chauffeur in het kader van de schoolreizen en -uitstappen georganiseerd door de Grimbergse gemeentescholen.
Interne identificatiecode: 2025/1155/4_4