See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud stedelijke plantsoenen 2025 - 2026 - 2027 - 2028
Beschrijving: Onderhoud van plantsoenen op diverse locaties in de stad Beringen: hakken, wieden, afboorden grasmat, maaien gras, hakken of branden dolomietpaden, scheren heesters, snoeien, ....
Interne identificatiecode: PPP066-3665/6336/D2024rab386
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Sector Koersel
Beschrijving: Onderhoud van plantsoenen: hakken, wieden, scheren hagen, afboorden grasmatten, ...
Interne identificatiecode: W2024rab386_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Perceel: LOT-0002
Titel: Sector Beverlo
Interne identificatiecode: D2024rab386_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Sector Korspel - Stal
Interne identificatiecode: D2024rab386_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Sector Beringen
Interne identificatiecode: D2024rab386_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Sector KBM Koersel-Beverlo
Interne identificatiecode: D2024rab386_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Sector KBM Paal-Beringen
Interne identificatiecode: D2024rab386_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Sector Industrie
Interne identificatiecode: D2024rab386_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Sector be-MINE
Interne identificatiecode: D2024rab386_8