399401-2022 - MededingingBelgië-Antwerpen: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Raamovereenkomst Software ontwikkeling en onderhoudsdiensten
Referentienummer: BAM 2022-192
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 3 500 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72212000 Programmering van toepassingssoftware, 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie, 72230000 Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De ontwikkeling van nieuwe software (“maatsoftware”).
Deze perceel omvat o.a. de volgende diensten:
•Ontwikkelen, testen, en onderhouden van nieuwe applicaties (web applicaties, mobiele applicaties, …)
•Ontwikkelen van integraties tussen bestaande software oplossingen (Saas oplossingen)
•Gerealiseerde ontwikkelingen documenteren.
•Ondersteuning bieden bij een aantal processen (incident mgt, problem mgt, release mgt, change mgt, enz.)
Qua programmeertalen komen de volgende technologieën aan bod (in volgorde van belang):
•Azure Paas development tools, .NET, C#
•Java, javascript/typescript, HTLM, CSS, SQL
•Sharepoint