See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor Payroll dienstverlening en dienstverlening sociaal secretariaat
Beschrijving: Raamovereenkomst voor Payroll dienstverlening en dienstverlening sociaal secretariaat
Interne identificatiecode: PPP24H-31/6021/2025-BZA-0056
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-BZA-0056_1
Aanvullende classificatie (cpv): 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten