See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst deelwagens
Beschrijving: Raamovereenkomst deelwagens
Interne identificatiecode: PPP1HI-386/6073/BAM 2025-386
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63712000 Ondersteunende diensten voor vervoer over de weg
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BAM 2025-386_1