39991-2025 - Mededinging
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – District 6: Kanalen-West. Groenonderhoud. Raamovereenkomst.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: District 6: Kanalen-West. Groenonderhoud. Raamovereenkomst.
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het uitvoeren van het groenonderhoud in district 6: Kanalen-West.
Interne identificatiecode: ARW-24-029
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen, 77312100 Onkruidverdelging, 45233229 Onderhoud van bermen, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARW-24-029 - 1
Interne identificatiecode: 1