400056-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Projectmedewerker Data op Orde - Cluster SO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectmedewerker Data op Orde - Cluster SO
Beschrijving: Jij bent van bouwen aan een wereldstad. Jij bent van uitzoeken, van puzzelen, van weten hoe het zit én van goed vastleggen. Van controleren, corrigeren en completeren van onze gegevens. Daarmee lever jij een belangrijke bijdrage aan het op orde brengen van ons contractensysteem. Zo ondersteunen wij samen collega’s in onze organisatie, vooral in het team Contractbeheer en Erfpacht (=de staande organisatie), het project Erfpacht en het project Systeemvernieuwing.
Interne identificatiecode: 6-D-12578-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000