2. Procedure
Procedure
Titel: Advies recreatiegebieden
Beschrijving: De aanbestedingsbehoefte van Provincie Zeeland omvat het uitvoeren van een onderzoek naar de ruimte en draagkracht voor recreatie in de Natura 2000-gebieden Manteling van Walcheren, Kop van Schouwen, Oosterschelde en Grevelingen. Het onderzoek brengt gedurende minimaal 1 jaar de relatie in beeld tussen recreatief gebruik en ecologische draagkracht, met bijzondere aandacht voor vogelsoorten, verstoring, habitatgebruik en mogelijkheden voor recreatieve spreiding. De opdracht resulteert in objectieve, reproduceerbare analyses, kaartmateriaal, datasets en beleidsgerichte aanbevelingen ter ondersteuning van natuurbeheer en beleidsvorming. De opdracht betreft een onderzoeks- en adviesopdracht met een geraamde waarde van € 450.000 exclusief btw. De opdracht omvat het uitvoeren van een integraal onderzoek naar de ruimte en draagkracht voor recreatie in vier Natura 2000-gebieden in Zeeland (Manteling van Walcheren, Kop van Schouwen, Oosterschelde en Grevelingen). De werkzaamheden bestaan uit vooronderzoek, methodiekontwikkeling, dataverzameling gedurende minimaal 1 jaar, analyse, GIS-kaartproductie, rapportage en beleidsgerichte advisering. De looptijd bedraagt maximaal 22 maanden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek
Aanvullende classificatie (cpv): 73210000 Advies inzake onderzoek, 90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1