400145-2024 - Resultaat
Nederland – Geven van taalcursussen – Civiele Taalopleidingen en Taaltoetsing
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Civiele Taalopleidingen en Taaltoetsing
Beschrijving: De opdracht betreft het verrichten van Civiele Taalopleidingen en Taaltoetsing. Het Talen Centrum Defensie (TCD) is de taalautoriteit binnen Defensie. Het is een onderdeel van de Nederlandse Defensie Academie (NLDA). De drie voornaamste productcategorieën zijn taalonderwijs en trainingen, vertaaldiensten en tolkdiensten. Het TCD is momenteel bezig aan een doorontwikkeling op het gebied van haar producten en diensten. Gebaseerd op de missie en visie 2025 van het TCD houdt dit in dat civiele taalproducten en diensten zoveel als mogelijk civiel uitbesteed worden. En dat de militair-specifieke en taalproducten zoveel mogelijk door het TCD worden verzorgd. Vanuit haar autoriteitsrol is het TCD binnen Defensie verantwoordelijk voor alle behoeftes die gesteld worden voor producten en diensten binnen het (militaire) taaldomein. Voor trainingen en - opleidingen op het gebied van Civiele Taalopleidingen en Taaltoetsing is door Opdrachtgever op dit moment een Defensiebrede raamovereenkomst met 2 percelen afgesloten. Binnenkort expireert deze raamovereenkomst, wat de aanleiding is voor het starten van deze aanbesteding. Deze Europese openbare aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één Raamovereenkomst per perceel met één Opdrachtnemer voor het uitvoeren van diensten. 14500 Voor een uitvoerige beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar het Programma van Eisen als opgenomen in de Bijlage 3 van deze leidraad.
Interne identificatiecode: 21132054
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80580000 Geven van taalcursussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Reguliere individuele- en klassikale taalopleidingen en NT2
Beschrijving: Taalvaardigheid verbeteren/aanbrengen bij Defensiemedewerkers in de meest voorkomende/gebruikte vreemde talen, op ERK-niveaus A0 t/m C1. De meest voorkomende talen worden bij onderwerpen benoemd.
Perceel: LOT-0002
Titel: Intensieve individuele maatwerk taaltrainingen (0-3 maanden)
Beschrijving: Taalvaardigheid verbeteren/aanbrengen bij Defensiemedewerkers in de meest voorkomende/gebruikte vreemde talen, op ERK-niveaus A0 t/m C1. (Gewenste niveaus zijn per individu verschillend en afhankelijk van behoefte).