400226-2026 - Mededinging
Nederland – Keukenuitrusting – Aanschaf keukenapparatuur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf keukenapparatuur
Beschrijving: Advies en consultancy Het uitbrengen van gevraagde en ongevraagde adviezen over: Optimale apparatuurkeuze op basis van gebruikssituatie Duurzaamheid en energieprestatie Wet- en regelgeving (CO2-reductie, energielabels, BENG, EU Green Deal, etc.) Technologische ontwikkelingen en innovaties Mogelijkheden voor circulaire oplossingen (refurbishment, terugname) Total Cost of Ownership (TCO) berekeningen Het op verzoek verzorgen van presentaties/workshops voor medewerkers van ROC Mondriaan over nieuwe ontwikkelingen Het in stand houden van de garantie tijdens de garantieperiode Levering van professionele keukenapparatuur Ongeveer 1500 stuks. Hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39221000 Keukenuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van 4 jaar, met de mogelijkheid tot een optionele verlenging van tweemaal 1 jaar. De maximale looptijd bedraagt derhalve 6 jaar.