400368-2025 - Resultaat
België – Onderdelen van spoor- of tramlocomotieven of rollend materieel; apparatuur voor spoorverkeersregeling – onderhoudscontract reserveonderdelen ACS2000 en FaDC
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: onderhoudscontract reserveonderdelen ACS2000 en FaDC
Beschrijving: raamovereenkomst voor reserveonderdelen voor assentellers type ACS2000 en FaDC
Interne identificatiecode: 0000772060_SIM_ACS2000
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34630000 Onderdelen van spoor- of tramlocomotieven of rollend materieel; apparatuur voor spoorverkeersregeling
Aanvullende classificatie (cpv): 34943000 Treinenmonitorsysteem, 34942000 Signalisatie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000772060_SIM_ACS2000 - 1
Beschrijving: wisselstuk voor ACS2000 en FADC
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34942000 Signalisatie-uitrusting