CPV-code hoofdcategorie 71800000 Adviesdiensten voor watervoorziening en afval
II.1.4.
Korte beschrijving
Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hoeksche Waard en het Waterschap, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, zijn voornemens de opdracht voor de adviesdiensten integrale sturing afvalwaterketen samen aan te besteden. De dienstverlener wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie indicatie hoeveelheid uur per jaar in Bijlage I Inschrijvingsformulier
De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 mei 2023. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 30 april 2025. De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging of bij het bereiken van de maximale omvang zoals hieronder vermeld.
Er is geen sprake van stilzwijgende verlenging.
Een eventuele verlenging dient schriftelijk te worden bevestigd. opdrachtgever en/of opdrachtnemer geeft tenminste vier (4) maanden voor het aflopen van de overeenkomst schriftelijk aan dat de overeenkomst wel of niet wordt verlengd. Eventuele verlenging geschiedt onder gelijkblijvende condities en voorwaarden.