See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van 630 tablets, 732 solar-powered chargers en 32 laptops voor VVOB Zambia
Beschrijving: Deze overeenkomst gaat over het leveren van 630 tablets, 732 solar-powered chargers en 32 laptops voor VVOB Zambia
Interne identificatiecode: VVOB 2024-003-006 GGa
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213200 Tablet-pc's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VVOB 2024-003-006 GGa - 1
Beschrijving: Overeenkomst voor het leveren van laptops, tablets en opladers op zonnebatterij voor VVOB Zambia
Interne identificatiecode: 1