See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: BZK-CAT-EA Overnachting-, vergader- en evenementenlocaties
Beschrijving: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK), Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft Overeenkomsten afgesloten voor overnachtings-, vergader- en evenemtenlocaties voor de ministeries van de Rijksoverheid.
Interne identificatiecode: 201800302.012
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55250000 Verhuur van gemeubileerde accommodatie voor kortstondig verblijf
Aanvullende classificatie (cpv): 55110000 Diensten voor hotelaccomodatie, 55120000 Diensten voor vergaderingen en conferenties in hotel, 70130000 Verhuur van onroerend goed in eigen beheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P1 Overnachtingslocaties in Nederland
Beschrijving: De Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft een Overeenkomst afgesloten met één Opdrachtnemer die beschikt over een (eigen) platform voor het boekingsproces van overnachtingslocaties.
Interne identificatiecode: 1-682c1af8090f098154c744fe
Perceel: LOT-0002
Titel: P2 Vergaderlocaties in Nederland
Beschrijving: De Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft een Overeenkomst afgesloten met één Opdrachtnemer die beschikt over een (eigen) platform voor het boekingsproces van vergaderlocaties.
Interne identificatiecode: 2-682c1af8090f098154c74501
Perceel: LOT-0003
Titel: P3 Evenementenlocaties in Nederland
Beschrijving: De Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft een Overeenkomst afgesloten met één Opdrachtnemer die Evenementenlocaties beschikbaar kan stellen aan de Rijksoverheid.
Interne identificatiecode: 3-682c1af8090f098154c74502
Perceel: LOT-0004
Titel: P4 Overnachtingslocaties voor het ministerie van Defensie in Nederland
Beschrijving: het ministerie van Defensie heeft een overeenkomst afgesloten met één oprachtnemer met een platform die het ministerie van Defensie ontzorgt in het boekingsproces, waarbij afwijkende boekingsfunctionaliteiten op het platform kunnen worden doorgevoerd.
Interne identificatiecode: 4-682c1af8090f098154c74503