400711-2024 - Mededinging
België – Personeels- en loonlijstdiensten – Raamovereenkomst HR- en Payroll-automatiseringsoplossing voor de lokale werknemers in Afrikaanse kantoren van VVOB 2024-2027
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst HR- en Payroll-automatiseringsoplossing voor de lokale werknemers in Afrikaanse kantoren van VVOB 2024-2027
Beschrijving: VVOB is op zoek naar een HR- en Payroll-automatiseringsoplossing voor de lokale werknemers in Afrikaanse kantoren voor een aantal doeleinden die uitgewerkt worden in de technische beschrijving van het onderstaande project (en die opgenomen zijn in Deel 3 van de Bijlage B - Technische Specificaties van de opdracht komt eraan) en verzoekt bedrijven die zich in deze call herkennen zich te melden en een offerte in te dienen met het oog op de opdracht.
Interne identificatiecode: VVOB 2024-004-01 GGa-Ph
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Procedure sui generis voor een opdracht met beperkte waarde
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VVOB 2024-004-01 GGa-Ph - 1
Interne identificatiecode: 1