400769-2024 - Resultaat
België – Gsm-telefoons – Raamovereenkomst voor de aankoop van smartphones
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van smartphones
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop van smartphones
Interne identificatiecode: TR-IT2304-F05__5
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32252000 Gsm-telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop van smartphones.
Interne identificatiecode: 1