40086-2025 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – 31201464: Kostenanalyse Primaire Keringen HWBP
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31201464: Kostenanalyse Primaire Keringen HWBP
Beschrijving: Het doel van het Hoogwaterbeschermingsprogramma (HWBP) is om ervoor te zorgen dat alle primaire keringen in Nederland in 2050 voldoen aan de waterveiligheidsnorm, zoals vastgelegd in de Waterwet. Het HWBP is een bestuurlijke alliantie van de 21 waterschappen en het Rijk, waarbij de programmadirectie HWBP als coördinerend en ondersteunend programmabureau fungeert. De opdrachtnemer dient een analyse uit te voeren van het kostenniveau van gerealiseerde versterking van primaire keringen: dijken en kunstwerken. Voor nadere informatie zie de aanbestedingsleidraad en contractdocumenten. Zie bij korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 31201464
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Het doel van het Hoogwaterbeschermingsprogramma (HWBP) is om ervoor te zorgen dat alle primaire keringen in Nederland in 2050 voldoen aan de waterveiligheidsnorm, zoals vastgelegd in de Waterwet. Het HWBP is een bestuurlijke alliantie van de 21 waterschappen en het Rijk, waarbij de programmadirectie HWBP als coördinerend en ondersteunend programmabureau fungeert. De opdrachtnemer dient een analyse uit te voeren van het kostenniveau van gerealiseerde versterkingsprojecten van primaire keringen: dijken en kunstwerken. Voor nadere informatie zie de aanbestedingsleidraad en contractdocumenten. Zie omschrijving
Interne identificatiecode: 1