401335-2024 - Mededinging
Nederland – Straatveegmachines – Levering Veegmachines
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering Veegmachines
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de levering en onderhoud van twee veegmachines overeenkomstig de specificaties. Twee veegmachines
Interne identificatiecode: 1948121
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de levering en onderhoud van twee veegmachines overeenkomstig de specificaties. Levering van twee veegmachines
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optioneel kan het onderhoud van de veegmachines worden verlengd met 2 jaar.