See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Perskoppelingen en koperen buizen
Beschrijving: Dit aankoopdossier omvat de levering van perskoppelingen en standaard koperen buizen die gebruikt worden voor huishoudelijke aansluitingen op het lage druk gasnet.
Interne identificatiecode: FLU23L011
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44164310 Buizen en fittings
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU23L011 - Koperen buizen
Beschrijving: De koperen buizen worden gebruikt om de dienstleiding bij huishoudelijk klanten binnen (vanaf de muurdoorvoer) te kunnen verlengen tot aan de gasmeter en/of monoblok. De gevraagde types buis zijn standaard. Twee diameters zijn gangbaar bij Fluvius: DN22 en DN28. Sourcing strategie voor dit perceel: dual sourcing.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: FLU23L011 - Perskoppelingen
Beschrijving: De perskoppelingen dienen als verbindingstechniek voor de koperen buizen ter hoogte van de dienstleiding binnen (muurdoorvoer, richtingsveranderingen, monoblok, aanwerken binneninstallatie). Er zijn haakse (90° en 45°) en rechte perskoppelingen. Sourcing strategie voor dit perceel: dual sourcing.
Interne identificatiecode: 2