2. Procedure
Procedure
Titel: Kantoorartikelen
Beschrijving: De Gemeenten zijn voornemens Kantoorartikelen aan te besteden. Het betreft het leveren van kantoorartikelen en blanco papier, het één en ander conform het Programma van Eisen in Bijlage 3 zoals opgenomen in het beschrijvend document. Gemeente Zoetermeer € 155.000 Gemeente Delft € 195.000
Interne identificatiecode: 2024-095611
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gemeente Zoetermeer en Gemeente Delft
Beschrijving: Het leveren van kantoorartikelen en blanco papier aan zowel de gemeente Zoetermeer als aan de gemeente Delft. Gemeente Zoetermeer € 155.000 Gemeente Delft € 195.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Raamovereenkomst wordt aangegaan voor 2 jaar met een optie voor verlenging van 2 x 1 jaar.