See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: WL/VW/2025/1 - Project F.A.S.T. Incidentafhandeling op de autosnelwegen in Provincie Limburg, op autosnelweg E313 en E314. Takelen en afvoeren van voertuigen met Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3,5 ton. 5 percelen
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen E313 en E314 in de provincie Limburg. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet Overheidsopdrachten beschreven actiegebied (percelen).
Interne identificatiecode: WL/VW/2025/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Inkorting met 5kd wegen elektronische publicatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50118000 Wegenwachtdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: E314 tussen kmp. 0 en kmp. 22,0 (incl. complexen 30, 31, 32 en 33)
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen E313 en E314 in de provincie Limburg. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet Overheidsopdrachten beschreven actiegebied (percelen). Perceel 1: E314 tussen kmp. 0 en kmp. 22,0 (incl. complexen 30, 31, 32 en 33)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: E314 tussen kmp. 22,0 en 36,0 (incl. complexen 27, 28 en 29)
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen E313 en E314 in de provincie Limburg. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet Overheidsopdrachten beschreven actiegebied (percelen). Perceel 2: E314 tussen kmp. 22,0 en 36,0 (incl. complexen 27, 28 en 29)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: E314 tussen kmp. 41,3 en kmp. 50,02 (incl. complex 25) EN E313 tussen kmp. 48,257 en kmp. 56,0 (incl. complexen 25 en 25a)
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen E313 en E314 in de provincie Limburg. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet Overheidsopdrachten beschreven actiegebied (percelen). Perceel 3: E314 tussen kmp. 41,3 en kmp. 50,02 (incl. complex 25) EN E313 tussen kmp. 48,257 en kmp. 56,0 (incl. complexen 25 en 25a)
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: E313 tussen kmp. 70,3 en kmp. 100,173 (incl. complexen 28, 29, 30, 31 en 32)
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen E313 en E314 in de provincie Limburg. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet Overheidsopdrachten beschreven actiegebied (percelen). Perceel 4: E313 tussen kmp. 70,3 en kmp. 100,173 (incl. complexen 28, 29, 30, 31 en 32)
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: E313 tussen kmp. 56,0 en kmp. 70,3 (incl. complexen 26, 26bis en 27) EN E314 tussen kmp. 36,0 en kmp. 41,3 (incl. complexen 26 en 27)
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen E313 en E314 in de provincie Limburg. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet Overheidsopdrachten beschreven actiegebied (percelen). Perceel 5: E313 tussen kmp. 56,0 en kmp. 70,3 (incl. complexen 26, 26bis en 27) EN E314 tussen kmp. 36,0 en kmp. 41,3 (incl. complexen 26 en 27)
Interne identificatiecode: 5