2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Sportvelden (Natuurgras) en groenvoorzieningen
Beschrijving: Onderhoudswerkzaamheden voor diverse sportvelden/groenvoorzieningen en doorspuiten van de drainage van verschillende tennis- en volkstuincomplexen. Verschillende sportvelden, tennisvelden en volkstuinverenigingen binnen gemeente Nissewaard.
Interne identificatiecode: INK23-10-227
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud sportvelden (natuurgras) en groenvoorzieiningen
Beschrijving: Onderhoudswerkzaamheden voor diverse sportvelden/groenvoorzieningen en doorspuiten van de drainage van verschillende tennis- en volkstuincomplexen. Verschillende sportvelden, tennisvelden en volkstuinverenigingen conform bestek.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging na afloop raamovereenkomst.