2. Procedure
Procedure
Titel: Aanpassing en onderhoud Stadsschouwburg De Harmonie
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van ruimtelijke en functionele aanpassingen, gecombineerd met groot onderhoud aan stadsschouwburg de Harmonie. - Aanpassing betreft het toevoegen van een multifunctionele ruimte op maaiveldniveau, wijzigen en herpositioneren van de entree en het realiseren van een nieuwe garderobekelder. - Groot onderhoud betreft de renovatie aan de gevels en het dak van stadsschouwburg de Harmonie.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45212322 Bouwen van theater, 45262700 Verbouwingswerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1