402242-2022 - MededingingBelgië-Melle: Wegenbouwwerken
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
R/002042 Lummen, Linkhoutstraat
Referentienummer: Fluvius Klassieke sector-R/002042 Lummen, Linkhoutstraat-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45233120 Wegenbouwwerken
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht behelst vooral:
- Opbraak van bestaande wegenis
- De aanleg van gescheiden riolering
- Wegherstellingswerken
- Aanleg van nieuwe wegenis
- Bouwen van minigemaal
- Aanleg van wadi
- Herprofileren van grachten
- ...
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen, 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding