2. Procedure
Procedure
Titel: Inzameling en verwerking textiel ten behoeve van de gemeente Echt-Susteren.
Beschrijving: Inzamelen en verwerken textiel ten behoeve van de gemeente Echt-Susteren. 0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inzamelen en verwerken textiel ten behoeve van de gemeente Echt-Susteren.
Beschrijving: Inzamelen en verwerken textiel ten behoeve van de gemeente Echt-Susteren
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijkheid van verlenging met 2 x 1 jaar.