2. Procedure
Procedure
Titel: Individuele reizen (t/m 8 personen)
Beschrijving: Yuverta is op zoek naar één dienstverlener voor het boeken van zakelijke (individuele) reizen (reizen voor 8 personen of minder). Het gaat om de volgende werkzaamheden: - Het zoeken, offreren, boeken, annuleren, wijzigen en factureren van reizen: o Reis (vlieg-, trein-, bus- (bijv. flixbus) of boottickets); o Verblijf; o Taxi (wanneer dit gewenst is); o Huurauto (wanneer dit gewenst is). - Verzorgen van reisbescheiden; - Advies in het kader van de meest duurzame reisoptie (Bijv. conform CO2 uitstoot); - Beschikbaar zijn en proactief handelen bij wijzigingen/annuleringen of andere onvoorziene invloe-den en calamiteiten. - Beschikbaar stellen van een online boekingstool. Hierbij gaat het om buitenlandse reizen. Binnenlandse reizen en overnachtingen vallen buiten de scope. Geraamde waarde Aanbestedende dienst verwacht dat de raamovereenkomst een totale opdrachtwaarde heeft van € 250.000,- excl. btw. Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ontleend. Maximale waarde De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 350.000,- excl. btw. De verwachting is dat deze maximale waarde niet behaald gaat worden. Opdrachtgever is gerechtigd de raamovereenkomst te beëin-digen als voor het einde van de overeengekomen contractduur de genoemde maximale waarde is besteed. Opdrachtgever zal geen kosten of schadevergoeding verschuldigd zijn aan opdrachtnemer.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aanbestedende dienst heeft ervoor gekozen om de aanbesteding te verrichten via een Europese Openbare procedure. Er is gekozen voor het volgen van een openbare procedure omdat: • De transactiekosten van de inschrijvers van een normaal niveau zijn. Ondanks dat gunning plaats-vindt op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding en inschrijvers wordt gevraagd kwaliteitsdo-cumenten in te dienen, is er geen sprake van een uitzonderlijke offerte uitwerking; • Aanbestedende dienst een proportioneel aantal inschrijvingen bij de gekozen procedure verwacht op basis van recent uitgevoerd marktoriëntatie, waardoor met een Europese openbare procedure de meest passende mate van concurrentie kan worden gegenereerd; • De gevraagde dienstverlening relatief standaard is binnen de van toepassing zijnde markt. Het on-derscheidend vermogen tussen de marktpartijen zit met name in de inrichting van de dienstverle-ning. 3.3 Contactgegevens
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79997000 Organiseren van zakenreizen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Individuele reizen
Interne identificatiecode: 1