2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Ermelo Beleidsadviseur Natuur en Milieu
Beschrijving: Elk woningbouw- of verkeersproject heeft wel een natuur- en milieuaspect. En daar kom jij in beeld. Je ontwikkelt beleid en adviseert over natuur, milieu, afval en grondstoffen. En je werkt mee om de overgang naar een circulaire economie te bevorderen. Dat doe je binnen allerlei verschillende projecten. Collega’s, inwoners, het college en de raad overtuigen van het belang van de natuur en het milieu en waarom bepaalde keuzes noodzakelijk zijn. Je schrijft advies, maakt collegevoorstellen en ontwikkelt beleid. Je adviseert en voert het gesprek met zowel collega’s, inwoners als de wethouder over natuur, afval, grondstoffen en milieu. En je helpt de junior verder op weg in zijn ontwikkeling.
Interne identificatiecode: T149916
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoopsysteem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000