2. Procedure
Procedure
Titel: Eindejaarsgeschenken en bulk-personeelsattenties
Beschrijving: Het inkopen van eindejaarsgeschenken en bulk-personeelsattenties. Zie aanbestedingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1