40302-2026 - Mededinging
Nederland – Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires – Bedrijfskleding en PBM
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfskleding en PBM
Beschrijving: Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM). Naar verwachting zal de waarde van de opdracht EUR 432.000 bedragen. De maximale waarde is naar verwachting EUR 648.000
Interne identificatiecode: A0384
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
Aanvullende classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren, 18220000 Weerbestendige kleding, 18811000 Waterdicht schoeisel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van twee (2) jaar, met de enkelzijdige optie tot tweemaal twee (2) jaar verlengen.