See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Asbestdeskundige scholen (2 Percelen Oost - 3 Percelen West)
Beschrijving: Asbestdeskundige scholen – opmaak asbestattesten, expertisebegeleiding en begeleiding bij een asbestincident
Interne identificatiecode: 16169 - BN2505002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90650000 Diensten voor het verwijderen van asbest
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 16169 - BN2505002 - 1
Beschrijving: Asbestdeskundige scholen – opmaak asbestattesten, expertisebegeleiding en begeleiding bij een asbestincident - Perceel 1: Vlaanderen Oost: de provincies Antwerpen, Limburg, en het oostelijk deel van Vlaams Brabant
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 16169 - BN2505002 - 2
Beschrijving: Asbestdeskundige scholen – opmaak asbestattesten, expertisebegeleiding en begeleiding bij een asbestincident - Perceel 2: Vlaanderen Oost: de provincies Antwerpen, Limburg, en het oostelijk deel van Vlaams Brabant
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 16169 - BN2505002 - 3
Beschrijving: Asbestdeskundige scholen – opmaak asbestattesten, expertisebegeleiding en begeleiding bij een asbestincident - Perceel 3: Vlaanderen West: de provincies Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en het westelijke deel van Vlaams Brabant
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 16169 - BN2505002 - 4
Beschrijving: Asbestdeskundige scholen – opmaak asbestattesten, expertisebegeleiding en begeleiding bij een asbestincident - Perceel 4: Vlaanderen West: de provincies Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en het westelijke deel van Vlaams Brabant
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: 16169 - BN2505002 - 5
Beschrijving: Asbestdeskundige scholen – opmaak asbestattesten, expertisebegeleiding en begeleiding bij een asbestincident - Perceel 5: Vlaanderen West: de provincies Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en het westelijke deel van Vlaams Brabant
Interne identificatiecode: 5