403724-2024 - Resultaat
Nederland – Onderhoud van terreinen – Onderhoud bermen, oevers en watergangen Waddinxveen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud bermen, oevers en watergangen Waddinxveen
Beschrijving: De aanbesteding betreft: • het cyclisch onderhoud van het maaien van bermen, oevers en water in de openbare ruimte van Waddinxveen waar de gemeente Waddinxveen als beheerder verantwoordelijk voor het cyclisch onderhoud is; • het dagelijks onderhoud van het water en natuurvriendelijke / natuurlijk ontwikkelde oevers waar op grond van de keur en legger het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard verantwoordelijk voor het dagelijks onderhoud is van het areaal gelegen in Waddinxveen en Gouda, wat ligt binnen de grenzen van het beheergebied van het hoogheemraadschap. Zie leidraad.
Interne identificatiecode: 2023.11079
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie leidraad. Zie leidraad.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Overeenkomst voor 2 jaar met een optie voor 2 keer 1 jaar verlengen.