403807-2022 - MededingingBelgië-Brussel: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
N494: Studie tot herinrichting Deinzesteenweg te Kruisem inclusief fietspaden en gescheiden riolering en aantakkende rioleringsclusters
Referentienummer: AWV-WOV/INV/N494/1/S2-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
De uit te voeren studies van te bestuderen wegen en gebied worden verdeeld in de hieronder vermelde wegsegmenten:
● Wegsegment 1 N494 Marolle (deels ten laste van AWV en Kruisem, Aquafin (+LP) en Farys): Herinrichting N494 tussen kmpt. 3,10 en 6,90. met aantakkende opwaartse en afwaartse rioleringsclusters Passionistenstraat/ Duifhuisstraat cf. besluiten bovengemeentelijk deel met scenario-analyse en goedgekeurd technisch plan en niet bovengemeentelijk deel op de N494.
● Wegsegment 2 GIP Bellegem (deels ten laste van TMVW, Kruisem): subsidienr. O219156.
● Wegsegment 3 GIP Hoogmolen (deels ten laste van TMVW, Kruisem): subsidienr. O219157
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71311210 Adviezen inzake wegenbouw, 71320000 Technische ontwerpdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding