403808-2022 - MededingingNederland-Veenendaal: Administratieve sociale diensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Loonwaardebepaling regio Foodvalley
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85321000 Administratieve sociale diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Op 1 juli 2021 is er een algemene maatregel van bestuur en een ministeriële regeling in werking getreden die regelen dat er één uniforme manier is om de loonwaarde te bepalen van mensen met een arbeidsbeperking. Voorheen gebeurde dat op verschillende manieren, afhankelijk van de aanbieder van loonwaardebepalingen. De uniforme methode moet zorgen voor eenduidigheid en meer draagvlak bij werkgevers en daarmee tot meer plaatsingen van mensen met een verminderde loonwaarde.
De gemeenten in de regio hebben de voorkeur uitgesproken om vanaf 1 januari 2023 regionaal een contract aan te gaan met één aanbieder van Loonwaardebepalingen voor de periode 2023-2026.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
98300000 Diverse diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
In totaal omvat de opdracht op jaarbasis 235 eerste beoordelingen en 71 herbeoordelingen van de loonwaarde.