404-2025 - Resultaat
België – Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis – Storten van gemeentelijke afvalfracties 2025-2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Storten van gemeentelijke afvalfracties 2025-2028
Beschrijving: Storten van gemeentelijke afvalfracties 2025-2028
Interne identificatiecode: PPP0CC-461/4133/2024/461
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/461_1