404051-2025 - Resultaat
Nederland – Ziektekostenverzekeringen – Gemeentepolis
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeentepolis
Beschrijving: De huidige overeenkomst met Zilveren Kruis en Univé met betrekking tot het kunnen aanbieden van een minimapolis aan de inwoners van de gemeente Coevorden loopt af. De gemeente is voornemens om met beide verzekeraars een nieuwe overeenkomst af te sluiten om deze dienstverlening aan te kunnen blijven bieden. De gemeente vindt het belangrijk om de impact van veranderingen voor inwoners zo klein mogelijk te houden. Zeker voor groepen zoals minima, die vaak al met complexe regelingen te maken hebben, streven we ernaar om administratieve lasten en onzekerheden rondom bijvoorbeeld verzekeringen zoveel mogelijk te beperken. Stabiliteit en duidelijkheid staan voorop, zodat zij niet onnodig worden belast met extra regelwerk of zorgen. De opdracht heeft een geraamde omvang van € 1.484.000 per jaar. De totale geraamde omvang bedraagt € 5.936.000 voor een periode van vier jaar.
Interne identificatiecode: 31807-2025
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66512200 Ziektekostenverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Gemeente Coevorden biedt haar inwoners met een laag inkomen de mogelijkheid om een collectieve zorgverzekering af te sluiten. Zij sluiten hiermee een complete zorgverzekering af die veel zorgkosten vergoedt. De inwoners die deze zorgverzekering afsluiten, krijgen een bijdrage van de gemeente. De gemeente is voornemens een nieuwe gemeentepolis aan te bieden voor vier (4) jaar. De opdracht heeft een omvang van € 1.484.000 per jaar. De totale omvang bedraagt € 5.936.000 voor een periode van vier jaar.
Interne identificatiecode: 1